Міжнародний науково-виробничий журнал “Облік і фінанси АПК”

Провідне фахове видання в Україні з питань фінансів та обліку.

"Облік і фінанси" - фаховий науково-виробничий журнал, заснований у 2004 році під назвою "Облік і фінанси АПК" з ініціативи відділу методології обліку і аудиту Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.

Мета - наукове забезпечення розвитку теорії і практики обліку, фінансів та інших економічних спеціалізацій.

Публікує наукові та науково-практичні статті написані англійською, українською, російською, польською або німецькою мовою. Всі матеріали рецензуються членами Редакційної колегії, розглядаються та рекомендуються до друку Вченою радою ТДВ "Інститут обліку і фінансів". До складу Редакційної колегії входять як вітчизняні, так і зарубіжні (Польща, Німеччина, Росія) провідні фахівці в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, економіки. 

Опубліковані статті після виходу з друку чергового номеру видання, розміщуються у відкритому доступі на сайті журналу. Це забезпечує авторам можливість подавати на розгляд наукової спільноти результати своїх власних досліджень.

На сторінках журналу пропонується та обговорюється тематика для прикладних досліджень, що дає можливість обґрунтовувати подальші кроки вдосконалення законодавства, нормативів з обліку та фінансів.

Журнал внесено до Переліку наукових фахових видань України в галузі економічних наук, в яких публікуються основні наукові результати дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенів і вчених звань (Постанова Президії ВАК України від 06.10.2010 року № 1-05/6).

Видання "Облік і фінанси" індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах: Ulrich's Periodicals Directory, RePEc, Socolar, Index Copernicus.

Журнал з 2004 року активно долучається до організації Міжнародних науково-практичних конференцій та щорічно приймає участь у Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку "Агро".

В 2006 році журнал визнано провідним фаховим виданням з фінансів та обліку для галузей агропромислового виробництва. Колектив журналу нагороджено почесною грамотою Міністерства аграрної політики України.

Ознайомитися з вимогами щодо оформлення статей, умовами передплати та редакційною політикою журналу Ви можете на сайті: http://www.afj.org.ua


E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Тел./факс: +38 (044) 259-01-25