Оголошення

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує набір у 2021 році до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії за галузями знань 05 − соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 051 − економіка і 07 − управління та адміністрування за спеціальностями: 071 − облік і оподаткування, 072 − фінанси, банківська справа та страхування, 073 – менеджмент, 076 − підприємництво, торгівля та біржова діяльність (за кошти фізичних осіб).

До аспірантури, приймаються особи, які здобули ступінь магістра.

Документи, що подаються при вступі до аспірантури:

  1. Заява на ім’я директора наукової установи.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до аспірантури навчається або працює (додатково фотокартка 3x4).
  3. Рекомендація вченої ради вищого навчального закладу або наукової установи (за наявності).
  4. Медична довідка про стан здоров’я за формою 086/о.
  5. Автобіографія.
  6. Копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  7. Копія диплома про закінчення вищого навчального закладу з додатком із зазначенням оцінок з навчальних дисциплін.
  8. Копія трудової книжки.
  9. Список опублікованих наукових праць і винаходів; відбитки опублікованих статей/тез (за наявності) або дослідницька пропозиція з обраної спеціальності.
  10. Міжнародний сертифікат з іноземної мови, який засвідчує рівні С1 – С2 (за наявності).

Прийом документів з 01 лютого по 08 лютого 2021 року.

Довідки за телефоном:

(+38044) 258-31-80 та (+38097) 347-95-75 − Лариса Миколаївна Малік.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   

ННЦ «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 8 та 10 а саме:

- частину приміщень площею 136,1 кв. м розташованих офісних  приміщення в   нежитловому  корпусі № 2 Героїв Оборони, 8 з метою розміщення майстерні;

- частину приміщень площею 15,3 кв. м розташованих офісних  приміщення в   нежитловому  корпусі № 1 Героїв Оборони, 10 з метою розміщення офісу;

- частину приміщень площею 10,6 кв. м розташованих офісних  приміщення в   нежитловому  корпусі 1 Героїв Оборони, 10  з метою розміщення офісу.

За отриманням додаткової інформації звертатись за тел.: 258-33-38.

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 8, а саме:

- частину приміщень площею 15,4 кв. м розташованих в підвальних приміщеннях нежитлового корпусу № 2 з метою розміщення офісу.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 258-33-38.

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 8 та 10, а саме:

- частину приміщень площею 48,1 кв. м, розташованих в офісних приміщеннях першого поверху корпусу № 2 з метою розміщення офісу;

- частину приміщень в цокольному приміщенні загальною площею 34,1 кв. м розташованих в нежитловому приміщенні корпусу №1 з метою розміщення офісу.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 258-33-38.

   

З 26 лютого 2018 року (остаточна дата та час проведення заходу буде уточнено згодом) планується безкоштовне навчання для наукових співробітників та аспірантів Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» та мережі НААН за напрямом «Використання сучасних програмних засобів для створення презентаційних матеріалів». По закінченні навчання слухачі отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Організатор: Кафедра інформатики Інституту післядипломної освіти НУХТ.

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317 (конференц-зал ННЦ "ІАЕ")

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 17:00 22 лютого 2018 року за телефоном +38095-10-07-178 або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (вказати ПІБ, назву відділу та установи, номер мобільного телефону).

Контактна особа: Надія Столярчук

 

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою м. Київ вул. Героїв Оборони, 8, а саме:

- частину приміщень площею 44,6 кв. м розташованих офісних приміщеннях в нежитловому корпусі №2 з метою розміщення офісу.

За додатковою інформацією звертатись за тел.:  258-33-38.

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою м. Київ вул. Героїв Оборони, 8, а саме:

- частину приміщень площею 58,3 кв. м розташованих офісних приміщеннях в нежитловому корпусі №2 з метою розміщення офісу.

За додатковою інформацією звертатись за тел.:  258-33-38.

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 10  а саме:

- частину приміщень площею 32,10 кв. м, розташованих у цокольному приміщенні нежитлового корпусу № 1 з метою розміщення офісу.

За додатковою інформацією звертатись за тел.:  258-33-38.

   

ННЦ «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 10  а саме:

- частину приміщень площею 20,8 кв. м. розташованих на першому поверсі нежитлового корпусу № 1 з метою розміщення офісу. 

За отриманням додаткової інформації звертатись за тел.:  258-33-38.

   

ННЦ «Інститут аграрної економіки» оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 10, а саме:

– частину приміщень площею 21,6 кв. м, розташованих в приміщеннях нежитлового корпусу №1 на  першому  поверсі  з метою розміщення офісу.

За отриманням додаткової інформації звертатись за тел.: 258-33-38.

   

Сторінка 1 з 9

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>