Анонси подій

ISR

1 грудня 2023 року Рада молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»  спільно з ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Кафедрою міжнародних відносин та журналістики, Радою молодих учених ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», Комітетом освіти, науки, молоді та спорту Громадської ради Київської міської державної адміністрації, Комітетом з питань суспільного розвитку та суспільно-владних відносин при Міністерстві юстиції України проводить ІІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію молодих учених та студентів «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НАУКИ ХХІ СТОЛІТТЯ».

До участі у роботі молодіжної конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені віком до 35 років включно (докторанти з відривом від виробництва та доктори до 40 років включно)

Напрями роботи конференції:

 1. Соціально-економічні виклики сучасності.
 2. Розвиток міжнародного співробітництва.
 3. Розвиток соціальних комунікацій.
 4. Філософсько-культурологічні аспекти інформаційної діяльності.
 5. Розвиток наукової та інноваційної діяльності в освіті.

Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2027 р. надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду заявку на участь у конференції та текст тез доповіді.

Участь у конференції безкоштовна. Кожному учаснику буде надіслано електронний збірник матеріалів конференції.

Контактні телефони:

Вовченко Олена Владиславівна тел. 0974563310

Детальна інформація, щодо оформлення тез в інформаційному листі.

   

molod

 

Рада молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України спільно з Радою молодих вчених НАПН України, Радою молодих учених при МОН України, Радою молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України, Радою молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Радою молодих вчених Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Радою молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Радою молодих вчених Державного науково-дослідного інституту МВС України, Радою молодих вчених Міжрегіональної Академії управління персоналом, Офісом підтримки вченого, Радою молодих вчених ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Радою молодих вчених Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Радою молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України та Державним університетом «Житомирська політехніка» 21 листопада 2023 року проводять ХІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».

Програма конференції

Напрями роботи конференції

 1. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.
 2. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.
 3. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.
 4. Сучасні проблеми в галузі енергетики.
 5. Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.

В межах конференції заплановано проведення майстер-класу «Застосування ШІ для наукових досліджень»

Важливі дати

Заповнення реєстраційної форми, завантаження матеріалів – до 11.11.2023 р.

Включення доповідей до програми конференції – до 15.11.2023 р.

Робота конференції – 21.11.2023 р.

Виготовлення збірника матеріалів – до 20.12.2023 р.

Форми участі у конференції: доповідач, доповідач з публікацією матеріалів у збірнику; слухач; слухач з публікацією матеріалів у збірнику.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Організаційний внесок: участь у конференції та публікація матеріалів у збірнику безоплатна!

Передбачено електронні сертифікати зареєстрованим учасникам конференції.

Конференція буде проводитися в онлайн форматі, зареєстрованим учасникам перед початком конференції буде надіслано покликання на приєднання.

Реєстрація на конференцію

Для участі у конференції потрібно:

 1. Заповнити реєстраційну форму
 2. Завантажити тези чи статтю

Автори публікацій – молоді дослідники до 35 років включно (вік співавторів необмежений), доктори наук – 40 років включно.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Збірнику конференції буде присвоєно ISBN. Завантажити його можна буде з Сайту Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації та з Електронної бібліотеки НАПН України.

Вимоги до оформлення матеріалів

При оформленні тез чи статей організатори просять дотримуватися таких технічних вимог:

 • редактор тексту – Microsoft Word;
 • розмір аркуша паперу – А4 (210х297 мм);
 • поля: згори, знизу, зліва і справа – 2,0 см;
 • колонтитули – 1 см;
 • шрифт тексту – Times New Roman (розмір – 14 пт) чорного кольору, звичайний;
 • міжрядковий інтервал – 1;
 • абзац: вирівнювання за шириною; перший рядок – абзацний відступ 1 см.
 • у тексті обов’язкові посилання на використані літературні джерела (наприклад: [4]), перехресні посилання – не використовувати;
 • рекомендований обсяг матеріалів – від 2 до 8 сторінок;
 • назва файлу – за прізвищем першого автора, латинськими літерами (приклад: «Petrenko O.doc»);
 • формат: doc, docx.

Матеріали в інших форматах не розглядатимуться.

ШАБЛОН ПУБЛІКАЦІЇ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Організаційний комітет розглядатиме лише матеріали, що відповідатимуть проблематиці конференції, оформлені згідно з вимогами і подані у зазначені терміни й у належному форматі.

Відповідальна особа: Валентина Коваленко, старший науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України,

моб. тел. +38 (066) 977 22 39 (10:00-17:00)

e-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   

anons lukinovski

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Круглого столу «Наукова спадщина академіка І.І. Лукінова та сучасність», що відбудеться 12 жовтня 2023 року в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317)

Круглий стіл буде працювати в режимі офлайн та онлайн 11.00 – 14.00

Посилання для підключення до круглого столу на платформі ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/84671076027?pwd=L01QUm1QRVlUdzFGSW8xYU9MWGxCdz09

Ідентифікатор конференції: 846 7107 6027

Код доступу: 949535

Початок Підключення – 10:45

Програма круглого столу

   

Організатори: Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» та Громадська організація «Всеукраїнський конгрес вчених економістів-аграрників» (ГО «КЕА»).

До участі запрошуються: члени ГО «КЕА», інші науковці та науково-педагогічні працівники.

Захід включає: міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток аграрного сектору та сільських територій в умовах воєнного часу й повоєнного відновлення України»; Загальні збори членів ГО «КЕА»; виставку-ярмарку наукової літератури; нетворкінг.

Місце проведення: офлайн за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, к. 317 (конференц-зал) та онлайн на платформі ZOOM за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85097586018?pwd=N09zbk8rMnB3NktYRC9KSGF0cUgzUT09
Ідентифікатор конференції: 850 9758 6018
Код доступу: 320932

Оплата: для членів ГО «КЕА», після сплати внесків за 2023 р., участь безкоштовна. Для інших учасників конференції організаційний збір становить 350 грн.

Тези: збірник тез буде видано та розміщено на сайті ННЦ «ІАЕ» в авторській редакції до початку роботи Конгресу (28 вересня 2023 р.). Публікація матеріалів у збірнику сплачується окремо. Вартість публікації тез – 250 грн. Тези наукових доповідей необхідно подати до 10 вересня 2023 р.

Для участі у заході просимо: зареєструватися до 15 вересня 2023 р. заповнивши електронну форму або відскановану Анкету надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду разом із копією квитанції про сплату оргвнеску чи членських внесків.

Додатки: Статут ГО «КЕА»; Положення про членські внески ГО «КЕА»; Заява на членство в ГО «КЕА»; Інформаційна довідка.

Контактні особи:

  Володимир Мамчур +38 (044)257-94-91
  Олексій Могильний +38 (044) 259-73-86
  Олена Дендебера +38 (044)259-73-86
   

konf nsc_iae_Mesel_Veseliak

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукове забезпечення становлення та розвитку фермерського руху в Україні» присвяченій 85 річчю з дня народження доктора економічних наук, професора, академіка НААН Віктора Яковича Месель-Веселяка, що відбудеться 5 вересня 2023 року.

Для участі в конференції запрошуються доктори та кандидати наук/доктори PhD, докторанти, наукові співробітники, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Детальніше

   

konf 23-05-23

Шановні колеги!

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки», Університет «Україна», Інститут агроекології і природокористування НААН запрошують до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивний розвиток аграрного сектору економіки в контексті світової продовольчої безпеки періоду війни та повоєнної відбудови України», що відбудеться 23 травня 2023 року.

Детальніше

   

Курс розрахований на 180 годин (6 кредитів ЄКТС) та передбачає самостійне опанування слухачами навчального матеріалу.

Тематика навчання: «Сталий розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій: виклики сьогодення»

 Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» з 15 по 19 травня 2023 року проводить навчання з підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів за напрямами:

Читати далі:

   

Від 10 квітня 2023 року (остаточна дата та час проведення заходу буде уточнено згодом) планується навчання для наукових співробітників та аспірантів Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» та мережі НААН за напрямом «Побудова електронних карт засобами ArcGIS». По закінченні навчання слухачі отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

ArcGIS містить чудовий набір вбудованих базових карт, що включають карти топографії, зображень, вулиць, карти рельєфу, океанів і багато іншого. Подібно до всіх інформаційних систем, ArcGIS забезпечена перевіреною моделлю для роботи з даними - базою геоданих. База геоданих є загальним середовищем, що розділяється всіма продуктами і додатками сімейства ArcGIS, яка дозволяє:

 • працювати з різноманітними типами даних;
 • отримувати доступ до величезних обсягів географічних даних, що зберігаються в файлах і базах даних.

Програма ідеально підходить для створення візуальних матеріалів, презентацій з метою відображення результатів досліджень

Організатор: Кафедра інформатики Інституту післядипломної освіти НУХТ.

Місце проведення: Заняття буде проводитиcь дистанційно. Детальні інструкції щодо підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Вартість 300 грн з кожного учасника.

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 17:00 10 квітня 2023 року за Viber +380951007178 або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (вказати ПІБ, назву відділу та установи, номер мобільного телефону).

Контактна особа: Надія Столярчук

   

logo

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-фінансова наука і практика: пріоритети розвитку та місія у воєнний час», що відбудеться 16 листопада 2022 року.

Детальніше

   

seminar shpychak

01 листопада 2022 р. об 11:00 (за київським часом) відбудеться засідання науково-методологічного семінару, присвячене питанню«Організаційно-економічні проблеми виробництва молока в Україні та їх вирішення».

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» запрошує Вас долучитися до розгляду питання «Організаційно-економічні проблеми виробництва молока в Україні та їх вирішення».

Запрошуємо до участі представників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, регіональної та місцевої влади, підприємств, галузевих асоціацій, організацій підтримки бізнесу, громадських організацій, експертних та наукових установ та ін.

Онлайн-дискусія відбудеться на Zoom-платформі за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/82116338362?pwd=UHNBalRjdFlRVUpwQjFzaXdyT3V5dz09

Ідентифікатор конференції: 821 1633 8362

Код доступу: 080812

   

Сторінка 1 з 19

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>